KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15696202

nr 1569 6202

Blandteknik

Jarsolav Uiberlay. Signerad, daterad 1968,48x59 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm

Utrop:

500 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 19:36:30